środa, 05 maj 2021 11:47

Wysokie Mazowieckie. Ukradł żel do ciała, czekoladki, bieliznę. 39-latek został zatrzymany

Wysokie Mazowieckie. Ukradł żel do ciała, czekoladki, bieliznę. 39-latek został zatrzymany foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu, przyłapanego przez ochronę na kradzieży żelu do ciała i czekoladek. Okazało się, że to nie pierwsza kradzież tego mężczyzny w tym sklepie.

Jego łupem padły artykuły spożywcze, przemysłowe oraz elektronarzędzia o wartości ponad 850 złotych. Policjanci odzyskali już część skradzionych przedmiotów. 39-latek usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje rzecznik prasowy wysokomazowieckiej policji: - Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który został przyłapany przez pracownika ochrony na kradzieży w jednym ze sklepów w mieście. 39-latek wpadł, kiedy próbował wynieść ze sklepu żel do ciała i czekoladki. Pracujący nad sprawą kryminalni ustalili, że to nie pierwsza kradzież tego mężczyzny w tym sklepie. Do tych zdarzeń dochodziło od połowy marca do końca kwietnia. Jego łupem padły artykuły spożywcze, przemysłowe oraz elektronarzędzia. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę ponad 850 złotych. Policjanci odzyskali już część skradzionych przedmiotów między innymi wiertarki, baterie sanitarne, komplety noży, a także bieliznę. Podczas przeszukania jego domu mundurowi znaleźli również inne przedmioty, które sprawdzą czy nie pochodzą z kradzieży. 39-latek już usłyszał zarzut. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

129 188719